Bukłak dwukomorowy SOURCE WIDEPAC D|VIDE

czerwiec 3, 2015 - 8:35 am Możliwość komentowania Bukłak dwukomorowy SOURCE WIDEPAC D|VIDE została wyłączona

W gorące letnie dni podczas uprawiania intensywnych aktywności fizycznych nasze zapotrzebowane na wodę/napoje izotoniczne gwałtownie wzrasta. Uprawianie sportów biegowych, kolarstwa, wypady trekkingowe, wspinaczka i wiele innych aktywności niesie ze sobą kluczowy problem nawadniania.

Każdy sportowiec, zarówno amator i profesjonalista staje wcześniej czy później przed problem: pić wodę z butelki czy może zainwestować w plecak z bukłakiem. Zwiększone w okresie letnim zapotrzebowanie na płyny sprawia iż korzystanie z butelek/bidonów staję się mniej wygodne. Co raz bardziej popularne stają się plecaki kompatybilne z systemami hydro, czyli takie które posiadają przynajmniej wyjście na rurkę oraz kieszeń/przegrodę w której stabilnie umieścimy bukłak.

Bukłaków na rynku jest całkiem sporo, jednym z ciekawszych jest nowy, innowacyjny bukłak marki Source Widepac D|vide. Jest to szczególny rodzaj bukłaka ze względu na specjalną dwukomorową konstrukcję. Widepac D|vide posiada dwie oddzielne, elastyczne komory – co pozwala na napełnianie bukłaka różnymi płynami np. wodą i napojem izotonicznym. Pojemność komór możemy sami regulować w zależności od naszych
potrzeb, do dyspozycji mamy dwie wersje bukłaka 2 l i 3 l. Co istotne każda komora posiada osobną rurkę z ustnikiem, a więc w każdej chwili mamy do dyspozycji 2 napoje, rurki oznaczone są kolorystyczne.

Zastosowane przez markę Source rozwiązanie zapewnia wygodny dostęp do 2 różnych napojów w każdej chwili i wydaję się być szczególnie bardzo dobrym rozwiązaniem dla amatorów biegów górskich, kolarstwa MTB itp. dyscyplin sportowych.

Comments are closed.