Plecaki miejskie w outdoorze – daypack.

luty 13, 2015 - 2:06 pm Możliwość komentowania Plecaki miejskie w outdoorze – daypack. została wyłączona

Plecaki miejskie to teoretycznie nie istniejąca w outdoorze kategoria, która w rzeczywistości ma się całkiem dobrze i funkcjonuje pod pojęciem daypack. Czym właściwie charakteryzują się daypack’i?

Daypack to tak naprawdę nie za duży plecak, który swobodnie pomieści wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne czy to w pracy czy na uczelni. Wiele plecaków z tej kategorii to także doskonałe plecaki turystyczne czy też rowerowe. Generalnie można rzecz ując iż daypack charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości funkcjonalnych kieszeni i przegródek, które umożliwiają wygodne rozlokowanie naszych rzeczy.

Cała serię tego typu plecaków produkuję między innymi marka Deuter, od bardziej biurowych taki jak modele: Giga, Grant, Step Out, przez plecaki nadające się na rower np. model Cross Bike, Spider po plecaki sprawdzające się na nartach np. Provoke. Wysoka funkcjonalność, uniwersalność tych plecaków została uzyskana dzięki umiejętnemu połączeniu różnych cech, które ze sobą nie kolidują lecz współgrają.

Jeśli więc jesteśmy zainteresowani uniwersalnym plecakiem, który posłuży nam w drodze do pracy, na rowerze czy też podczas wypadu w góry, warto zainteresować się tzw. daypack’iem.

Comments are closed.